Mikronēzija

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Mikronēzija

Pārdod īpašumu Mikronēzijā

Mikronēzijas Federatīvās Valstis ir Okeānijas salu valsts. Tie atrodas Karolīnas salu centrālajā un austrumu daļā, starp Mariannas salām ziemeļos, Māršala salām un Kiribati austrumos, Papua-Jaungvineju, Zālamana salām un Nauru dienvidos un Palau rietumos.

Valstis, kas veido federāciju, no rietumiem uz austrumiem ir Yap, Chuuk, Pohnpei un Kosrae.

Palikira ir maza pilsēta, kuras pašvaldībā ir aptuveni 7321 iedzīvotājs, un tā ir Mikronēzijas Federatīvo Valstu galvaspilsēta.

Pilsēta atrodas Pohnpei salā, kopš 1989. gada, kad tā aizstāja Koloniju.

Izlemt iegādāties īpašumus pārdošanai Mikronēzijā ir neparasta, bet ne neiespējama izvēle.

Mikronēzijas Federatīvās Valstis joprojām ir starp valstīm ar viszemāko punktu skaitu pasaulē, ņemot vērā to pieejamību ārvalstu investīcijām. Par Mikronēzijas Federatīvo Valstu Ārvalstu ieguldījumu likuma izveidošanu un īstenošanu atbild gan nacionālā valdība, gan katra no četrām pavalstu valdībām. Process ārzemniekam, kurš iegulda naudu un nolemj iegādāties īpašumu Mikronēzijā, var būt garš, dārgs, mulsinošs un katrā ziņā atsevišķi maināms. Lai gan nacionālie likumi paredz dažas vispārīgas vadlīnijas, valstu likumi ļoti atšķiras jomās, kurās tie atļauj veikt ārvalstu ieguldījumus, ārvalstu ieguldījumu licences piešķiršanas procesā un īpašumtiesību noteikumos. Investoram jāiegūst atļauja katrai valstij, kuru viņš plāno veikt uzņēmējdarbību vai iegādāties īpašumu pārdošanai Mikronēzijā.

Zemes īpašumtiesības uz ārzemēm nav atļautas, un iznomāšanas nosacījumus kontrolē tikai valsts līmenī. Kosrae likums ļauj atjaunot 55 gadu īres maksu uz vēl 55 gadiem, Chuuk likums ļauj līdz 99 gadiem, Pohnpei uz 55 gadiem var atjaunot līdz 99 gadiem, Yap ne ilgāk kā 100 gadus un MFV valsts valdību līdz 99 gadiem.

  •  
    Pārcelšanās uz Mikronēziju. Expatriate un dzīvo Mikronēzijā.

        Meklē paradīzi, bet vēlaties būt alternatīva? Vai vēlaties mainīt savu dzīvi radikāli, bet nezināt, vai tā varētu būt pareizā izvēle? Vai esat noguris no parastās ikdienas rutīnas? Nu, jūs varat atpūsties viegli, jo jūs esat īstajā vietā! Mēs, Realigro, esam nolēmuši izveidot nelielu mini- ...

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB